Оголошення

Оголошення! 06 червня 2019 року ( о 13.00 год. в СБК с.Карасин, о 15.00 год. в СКЦ с.Карпилівка), будуть проводитись громадські слухання з питань обговорення обєднання в едину територіальну громаду з центром в с.Сошичне. Прохання - всім взяти участь в обговоренні.

Карасинська сільська рада доводить до відома жителів сіл Карпилівка та Карасин інших зацікавлених осіб що 23 травня 2019 року  о 10.00 в адмінприміщенні сільської ради будуть проводитись громадські слухання з обговорення Детального плану території розташування приміщення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вулиці Незалежності  в селі Карасин Камінь – Каширського району Волинської області, розробленого ПП «Ковелькомунпроект».

Ознайомитися з документацією для внесення пропозицій зауважень можна за адресою село Карасин вулиця Молодіжна 15, тел. (03357) 96731